+421 903 538 997

22.05.2017

Zorganizujeme pre Vás akúkoľvek rodinnú, spoločenskú alebo firemnú aktivitu.

Rodinné udalosti

Ponúkame naše priestory a služby pre všetky druhy rodinných udalostí, od eufórie narodenia až po dôstojnú rozlúčku. Zorganizujeme pre Vás narodeninové párty, svadby a kary v priestoroch s kapacitou 160 osôb, s možnosťou rozšírenia o 180 miest v exteriéri. Pre Vaše spoločenské udalosti vieme vytvoriť jedálny lístok na mieru.

Firemné akcie

Radi zrealizujeme Váš kongres, školenie, pracovné stretnutie či teambuilding. K dispozícii Vám je konferenčná miestnosť pre 100 osôb alebo menšie priestory. Tiché prostredie, v ktorom je areál Bonus Resort situovaný, je jednoznačnou výhodou. Zvážte aj pozvanie rodinných príslušníkov. Vaša firemná akcia nebude ničím rušená.

  • variabilná úprava sedenia
  • veľkoplošná obrazovka
  • flipchart
  • WiFi pripojenie
  • bezplatné parkovanie pre osobné autá aj autobusy
  • ubytovanie priamo v areále

Priestor plný života

Bonus Resort stále rozširuje spektrum aktivít pre ľudí, ktorým chutí život. Privítame Vás na grilovačke, zabíjačke, plese či hudobnom programe. Staňte sa členmi diskusného klubu, kde si priblížime iné kultúry a svety, prehĺbime duchovné vnímanie a rozšírime dôveru medzi ľuďmi dobrej vôle.

Úspešné akcie

Príklady úspešne zrealizovaných aktivít v Bonus Resort nájdete v sekcii Aktuality a priebežne na Facebooku.

 

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte exkluzívne zľavy

Kontakt

Reštaurácia a penzión Na Ranči
Vápenka 15
841 07 Bratislava

Tel.: +421 903 538 997, 
        +421 2 4329 1725
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Otváracie hodiny:
Pondelok - Nedeľa 1000 - 2200

 

Top
Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. More details…