+421 903 538 997

Indonézsky veľvyslanec na rozlúčke so Slovenskom

Dňa 27. januára 2017 v reštaurácii Bonus večeral veľvyslanec Indonézskej republiky J.E. Djumantoro Purwokoputro Purbo v sprievode svojej manželky pani Pudji Wahjuni Purbo a dvoch desiatok svojich spolupracovníkov. Slávnostnú večeru sme zorganizovali pri príležitosti ukončenia diplomatického pôsobenia veľvyslanca Purba na Slovensku.

Indonézsky veľvyslanec na záver svôjho pôsobenia získal zlatú plaketu od ministra zahraničných vecí SR Miroslava Lajčáka za prehĺbenie tradične priateľských bilaterálnych vzťahov. Počas pôsobenia veľvyslanca Purba pokračovali intenzívne diplomatické kontakty na vysokej úrovni a zvýšil sa záujem Slovákov o návštevu Indonézie. Ázijská krajina tiež poskytla granty na štúdium slovenských vysokoškolákov v Indonézii a umožnila slovenským turistom 30-dňový bezvízový pobyt. Medzi prítomnými bol aj exkluzívny dodávateľ kávy pre Bonus Resort (Coffee VERONIA) pán Oldřich Holiš, držiteľ medzinárodných certifikátov a porotca na svetových súťažiach.

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte exkluzívne zľavy

Kontakt

Bonus Resort
Vápenka 15
841 07 Bratislava

Tel.: +421 903 538 997, 
        +421 2 4329 1725
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Otváracie hodiny:
Pondelok - Nedeľa 1000 - 2200

logo

 

Top
Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. More details…