+421 903 538 997

Otvorenie letnej sezóny

Pri otvorení letnej sezóny u nás v Bonus Resort sme 30. apríla 2017 privítali herca Mateja Landla a starostu Devínskej Novej Vsi Milana Jambora.

Bonus Resort zaplavila svojou hudbou skupina Corida, ktorá má široký repertoár tanečných skladieb so zameraním na country. Výnimočná kapela zahrala na želanie takmer všetko. príďte Na svoje si prišli fanúšikovia akustickej hudby, rocku, popu aj folku. Pôsobivý bol aj príchod fan klubu Corida na veľkých motorkách!

Ďalším bodom programu bolo otvorenie detského ihriska. Naši najmenší sa potešili nielen z nového ihriska, ale i z jazdy na poníkoch Ranča Ouzkých. Detské animátorky zabavili všetky detičky, s ktorými si užili kopec zábavy. Vďaka špeciálnym farbám na tvár vyčarovali rôzne motívy podľa želania, zatiaľ čo rodičia sedeli pri kávičke, alebo si pochutnávali na skvelej jahňacinke.

Takmer dve stovky návštevníkov zažili vidiek v meste s pestrou paletou chutí a vôní z našej gurmánskej ponuky. V tento dlho pre Vás pripravovaný deň sme servírovali husacinu, jahňacinu grilovanú na dvore, divinový kotlíkový guláš, cigánsku pečienku aj pečené klobásky. K tomu tradičné pochúťky ako langoše alebo mastný chlieb s cibuľou. Všetko bolo pre Vás s láskou delikátne pripravené v našej vlastnej výrobe.

Hlavným hosťom bol známy herec Matej Landl, jedna z hviezd komediálneho seriálu Horná Dolná, jedného z najúspešnejších televíznych seriálov Slovenska. Ako bonus​ ​urobil autogramiádu a​ ​v živej diskusii​ ​zodpovedal​ ​všetky otázky a pootvoril prítomným dvere do zákulisia Hornej Dolnej.

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte exkluzívne zľavy

Kontakt

Bonus Resort
Vápenka 15
841 07 Bratislava

Tel.: +421 903 538 997, 
        +421 2 4329 1725
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Otváracie hodiny:
Pondelok - Nedeľa 1000 - 2200

logo

 

Top
Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. More details…